Kurzy

12/ První pomoc

Poskytování první pomoci je zákonnou povinností každého občana a neposkytnutí je trestným činem, přičemž neplatí výmluva, že nevěděl jak....

Proškolení první pomoci je i základem vzdělávání lidí. Nikdo neví, kdy sám bude první pomoc potřebovat a proto by k této oblasti někdo neměl přistupovat s myšlenkou, že se ho to netýká.

Komu je kurz určen:

Kurzu je určen všem zaměstnancům ale i podnikatelům a občanům. Absolvovat by ho měli především řidiči referentských vozidel a všichni ti, kdo se pohybují v prostředí, kde hrozí úraz.

Co se naučíte?

1. Bezpečné chování a pohyb

2. Záchrana života – zákonná povinnost

3. Úrazy – předcházení – první pomoc

4. Jiné vážné stavy

Základní fakta o školení:

Místo konání: Brno, Bašty 2, Palác Padowetz, nebo u zákazníka

Počet účastníků: neomezený

Lektor: Jiří Novotný, ředitel školícího centraZaujal Vás tento kurz? Rádi byste se dozvědeli více informací? Tak nás prosím kontakujte!
Lektor - Jiří Novotný
Zkušený podnikatel a odborník na oblast řízení pracovního výkonu ve firmách všech typů a velikostí. Od roku 1998 řídí školící centrum a sám se podílí na přípravách a realizacích kurzů a přednášek. Působí v několika firmách jako jejich statutární zástupce. Kromě toho publikuje na odborných portálech a je autorem první elektronické manažerské příručky. Vede i některé technické kurzy a školí statutární zástupce firem pro výkon jejich činnosti.
Cena
290 Kč (351 Kč vč DPH)
Volné termíny kurzů
  • 22.04 09:00, Brno
  • 16.05 09:00, Brno
  • 28.05 09:00, Brno