Kurzy

6/ Základy personální práce

Nevýhodou malých a středních firem je, že většinou nemohou zaměstnávat specialistu na personalistiku. Přitom tato oblast je plná sankcí a nebezpečí pochybení. Poradíme, jak se s tím vypořádat.

Úspěšně zaměstnávat zaměstnance vyžaduje zvládání oboru personalistika. Nejde jen o vytváření povinných personálních složek ke všem zaměstnancům a uchovávat je po desetiletí, ale jde především o vytváření příznivé atmosféry ve firmě pro dosažení maximálního pracovního výkonu. Základy personalistiky je proto nezbytné ovládat i tam, kde personalistu nelze zaměstnat.

Komu je kurz určen:

Kurz je určen podnikatelům a jednatelům, kteří odpovídají za výkon práce svých zaměstnanců

Co se dozvíte:

1. Personální složka zaměstnance

2. Řízení pracovního výkonu a controlling

3. Psychologické aspekty řízení lidí

4. Testy a jiné nástroje pro zjišťování kvality


Základní fakta o školení:

Místo konání: Brno, Bašty 2 ,Palác Padowetz
Počet účastníků: neomezený
Rozsah školení: 4hod.
Lektor: Jiří Novotný, ředitel školícího centraZaujal Vás tento kurz? Rádi byste se dozvědeli více informací? Tak nás prosím kontakujte!
Lektor - Jiří Novotný
Zkušený podnikatel a odborník na oblast řízení pracovního výkonu ve firmách všech typů a velikostí. Od roku 1998 řídí školící centrum a sám se podílí na přípravách a realizacích kurzů a přednášek. Působí v několika firmách jako jejich statutární zástupce. Kromě toho publikuje na odborných portálech a je autorem první elektronické manažerské příručky. Vede i některé technické kurzy a školí statutární zástupce firem pro výkon jejich činnosti.
Cena
2400 Kč (504 Kč vč DPH)
Volné termíny kurzů
  • 05.03 09:00, Brno
  • 21.03 09:00, Brno