Kurzy

5/ Etika pro úspěšné

Kurz zaměřený na zvládání etiky pro ty, kteří chtějí uspět v práci i v životě. Zásady správných návyků při stravování oblékání a chování ve společnosti a při důležitých schůzkách a jednáních.

Etika je nedílnou součástí vyspělé společnosti a nemůže být ušlapávána ani moderními trendy, které jdou proti kultuře a zdravému vývoji společnosti. Nelze měnit požadavky na slušnost a příkladnou zdvořilost za neurvalost, nebo neetické chování. Jen tak si společnost může udržet své hodnoty, které si po staletí buduje. Nové trendy mohou vstupovat do pravidel etiky, ale nemohou je ze základu bourat.

Komu je kurz určen:

Kurz je určen těm, kteří si chtějí nebo potřebují doplnit informace i schopnosti pohybu ve společnosti úspěšných.

Co se dozvíte:

1. jaká jsou pravidla správného chování a vystupování v běžném životě i v práci

2. jakých chyb je třeba se vyvarovat

3. prostředí jako součást etického chování

4. etika – nedílná součást každodenního života


Základní fakta o školení:

Místo konání: Brno, Bašty 2 ,Palác Padowetz
Počet účastníků: neomezený
Rozsah školení: 4hod.
Lektor: Jiří Novotný, ředitel školícího centraZaujal Vás tento kurz? Rádi byste se dozvědeli více informací? Tak nás prosím kontakujte!
Lektor - Jiří Novotný
Zkušený podnikatel a odborník na oblast řízení pracovního výkonu ve firmách všech typů a velikostí. Od roku 1998 řídí školící centrum a sám se podílí na přípravách a realizacích kurzů a přednášek. Působí v několika firmách jako jejich statutární zástupce. Kromě toho publikuje na odborných portálech a je autorem první elektronické manažerské příručky. Vede i některé technické kurzy a školí statutární zástupce firem pro výkon jejich činnosti.
Cena
2.800 Kč (3388 Kč vč DPH)
Volné termíny kurzů
  • 16.04 09:00, Brno
  • 06.05 09:00, Brno
  • 22.05 09:00, Brno