Kurzy

3/ Řízení pohledávek

Péče o pohledávky je jedním ze základních předpokladů řádného a úspěšného hospodaření. Platí, že kdo se o své pohledávky nestará, obvykle nedostane zaplaceno. Řízení pohledávek je proto důležitý proces, který je třeba připravit, nastavit a spustit.

Komu je kurz určen:

Kurz je vhodný pro jednatele nebo prokuristy každé firmy, která se chce úspěšně a bezpečně rozvíjet. Účast na kurzu by měl přijmout ten, kdo bude mít na odpovědnosti hospodaření.

Co se naučíte:

1. Jak předcházet vzniku pohledávky
2. Jak si zajistit zaplacení před vznikem dluhu
3. Jak předcházet nutnosti vymáhání a jak vymáhat

 

Základní fakta o školení:

Místo konání: Brno, Bašty 2, Palác Padowetz
Počet účastníků: neomezený
Lektor: Jiří Novotný, ředitel školícího centraZaujal Vás tento kurz? Rádi byste se dozvědeli více informací? Tak nás prosím kontakujte!
Lektor - Jiří Novotný
Zkušený podnikatel a odborník na oblast řízení pracovního výkonu ve firmách všech typů a velikostí. Od roku 1998 řídí školící centrum a sám se podílí na přípravách a realizacích kurzů a přednášek. Působí v několika firmách jako jejich statutární zástupce. Kromě toho publikuje na odborných portálech a je autorem první elektronické manažerské příručky. Vede i některé technické kurzy a školí statutární zástupce firem pro výkon jejich činnosti.
Cena
5.200 Kč (6.292 Kč vč DPH)
Volné termíny kurzů
  • 15.04 08:00, Brno
  • 30.04 09:00, Brno
  • 13.05 09:00, Brno
  • 30.05 09:00, Brno