Kurzy

6/ Obsluha nářadí a strojů s pohonem

Zahradní technika (sekačky, štěpkovače, multifunkční stroje s pohonem, elektrické a pneumatické nářadí pro opracování dřeva, kamene, kovu a umělých hmot, brusky, vrtačky, pily, frézky a pod.)

Komu je kurz určen

všem zaměstnancům, kteří při výkonu své práce používají uvedené stroje, nářadí a zařízení, jež vykazuje zvýšené nebezpečí možného úrazu. Je v zájmu zaměstnavatele, aby v rámci předcházení nebezpečí vzniku rizik zajistit proškolení

Co se naučíte:

Pokud zaměstnanec nedisponuje příslušnou kvalifikací (výuční list v oboru), provedeme jeho zaškolení, zaučení a seznámíme jej s pravidly bezpečné práce. Vydáme k tomu průkaz (průkaz nenahrazuje výuční list!)

Základní fakta o školení:

Místo konání: u zákazníka nebo na místě dle domluvy se zákazníkem
Počet účastníků: neomezený
Rozsah školení: u základního školení 2 hod.

 Zaujal Vás tento kurz? Rádi byste se dozvědeli více informací? Tak nás prosím kontakujte!
Lektor - Jiří Novotný
Zkušený podnikatel a odborník na oblast řízení pracovního výkonu ve firmách všech typů a velikostí. Od roku 1998 řídí školící centrum a sám se podílí na přípravách a realizacích kurzů a přednášek. Působí v několika firmách jako jejich statutární zástupce. Kromě toho publikuje na odborných portálech a je autorem první elektronické manažerské příručky. Vede i některé technické kurzy a školí statutární zástupce firem pro výkon jejich činnosti.
Cena
770 Kč (932 Kč vč DPH)
Volné termíny kurzů
  • 19.12 08:00, Brno
  • 16.01 08:00, Brno
  • 29.01 08:00, Brno
  • 15.02 08:00, Brno