Kurzy

3/ START ( W )

Tento kurz je zaměřen na zvládnutí a pochopení skutečných základů podnikání i vlastností a schopností potřebných pro podnikání

I pro podnikání platí, že výsledek každého závodu závisí především na dobrém startu, ale i na znalosti trati a schopnosti správně rozložit síly. Základní znalosti v podnikání jsou nezbytnou výbavou každého podnikatele. Chcete-li ušetřit čas a peníze za chyby a z nich plynoucí škody a sankce, doplňte si své znalosti v našem dopoledním kurzu.

Komu je kurz určen:

Kurz je určen všem zájemcům o podnikání i začínajícím podnikatelům.

Co se naučíte:

1. povinnosti podnikatele, obchodní firmy - účetní jednotky včetně   ukázek povinných dokumentů, evidencí a termínů
2. sankce plynoucí z neplnění povinností a jak jim předcházet
3. základní orientace v podnikatelské praxi, nejčastější chyby 

 

Základní fakta o školení:

Místo konání: Brno, Bašty 2, Palác Padowetz
Počet účastníků: neomezený
Lektor: Jiří Novotný, ředitel školícího centraZaujal Vás tento kurz? Rádi byste se dozvědeli více informací? Tak nás prosím kontakujte!
Lektor - Jiří Novotný
Zkušený podnikatel a odborník na oblast řízení pracovního výkonu ve firmách všech typů a velikostí. Od roku 1998 řídí školící centrum a sám se podílí na přípravách a realizacích kurzů a přednášek. Působí v několika firmách jako jejich statutární zástupce. Kromě toho publikuje na odborných portálech a je autorem první elektronické manažerské příručky. Vede i některé technické kurzy a školí statutární zástupce firem pro výkon jejich činnosti.
Cena
4.760 Kč (5.760 Kč vč DPH)
Volné termíny kurzů
  • 07.12 10:00, Brno
  • 03.01 09:00, Brno
  • 15.01 09:00, Brno
  • 01.02 10:00, Brno